חתן כלה >>> לימוזינה - רכב לחתונה >>> הסעות זר טוב >>> אודות

לתיאום או פרטים התקשרו אלינו

052-9128893

התמר 221, מושב זיתן

הסעות זר טוב - אודות

לימוזינה - רכב לחתונה, כל הארץ

חברת הסעות שיודעת לתת שרות

 

חברת זרטוב הוקמה במטרה לענות על דרישה להשכרת רכבים איכותיים. בשוק קיימות חברות רבות, המציעות רכבים לשוק הבינוני, אך לא כולן מעניקות פתרון לכל צורך. בעת בחירת כלי רכב אשר ישמש אתכם למילוי צרכים ספציפיים, איכות השירות חשובה לא פחות מהמוצר הסופי. כאן ניתנת עבורכם אפשרות מצוינת ליהנות מצוות מקצועי, אמין אשר משרת נאמנה רבים בארץ ובעולם. אצלנו שירות הוא חלק מהעבודה.

 

מחירים שוברי שוק בתחום ההסעות

 

המחירים אותם זוכים לקבל כאשר פונים לחברות הסעות הן רבים, ולעיתים עלולים ליצור בלבול בקרב הצרכן. עם ניסיון עשיר הכולל עבודה מול גופים גדולים, לרבות אמנים מחו"ל, אין ספק כי הבחירה והעדפה כבר נעשתה בעיני רבים. במחירים הוגנים, שאינם נופלים מהמתחרים ואף נמוכים מהם, נוכל לספק הובלה לכל מקום אשר תבחרו. הניסיון עושה את ההבדל, והמחיר לא תמיד חייב להיות מוחשי.

 

חברת הסעות עם צי רכבים מגוון

 

הרכבים מבית זרטוב הם גולת הכותרת בעולם התחבורה. לרשות החברה מותגים רבים, אשר כוללים את אלו שאינם נפוצים בישראל. הקרבה לעולם מבחינת חדשנות, יוקרה ואיכות, הוביל אותנו להחזיק ברכבים איכותיים מספיק, על מנת שאלו יתאימו לקהל שוק בינלאומי.

אמנים מוכרים אשר מעוניינים להופיע בישראל, עושים זאת תוך שימוש בספקים מקומיים. אנו מספקים עבורם רכבי ואן יוקרתיים, אשר משמשים לניוד מהמלון בו הם שוהים למקום האירוע. האווירה ברכב יוצאת דופן, וכוללת יכולת שימוש בציוד מתקדם וכן נוחות ישיבה מקסימלית.

 

מסייעים לכם בהתלבטות

 

אצלנו תזכו לקבל מענה מקצועי ואדיב, אשר יעניק פתרון איכותי לכלל הלקוחות. כל צורך אישי או קבוצתי יוכל לקבל את הטיפול הראוי, ולו בזכות אנשי צוות מקצועיים ואדיבים. הגעה לכל מקום, בשילוב רכבים ברמה גבוהה, יעניק את הגשמת המטרות עבור רבים. אנו בזר טוב עושים זאת כבר שנים רבות, ונמשיך בדרך הזו גם בעתיד.

חברת זר טוב הסעות תספק לכם את כל סוגי הרכבים לאירוע שלכם ועל כל רכב נוסף  שתזמינו תקבלו 10% הנחה.

 

לימוזינות לשש או 8 נוסעים
מיניבוס לימוזינה עד 11 נוסעים
מיניבוסים 16 או 20 מקומות
אוטובוסים 53 מקומות
רכב מיני ואן להשכרה עד 6 מקומות (יש אפשרות עם נהג או בלי)
ואנים מפוארים עד 10 מקומות ישיבה
רכב להובלת ציוד + נגררים
מוניות אישיות לסוף הערב

 

רכבים לחתונות – מה צריך לדעת לפני שמזמינים

 

חתונה נמנית כחלק מהאירועים המרגשים ביותר בחיינו. המסע לעבר החופה מביא עמו התרגשות רבה, וכן את היכולת לייצר את האירוע בהתאם לדרישות אישיות. כחלק מארגון האירוע, בני הזוג חולמים להגשים שאיפות רבות. חלק מהן קשורות לפתרון הגעה עבורם ולקהל המוזמנים המגיע לשמוח ביום המיוחד.

 

כלים לבחירת רכב אידיאלי

 

לפני שרצים להזמין רכב לחתונה חשוב להבין מספר דברים עיקריים. יום החתונה זה לא עוד אחד מהתאריכים השגרתיים בשנה. מדובר על אווירה שונה, מיוחדת, אשר מגיעה כחוויה של פעם אחת בחיים. ההמלצה היא להיות קשובים תחילה לתקציב האישי, ולא למהר לחרוג ממנו, אך אם הדבר מאפשר ניתן להפליג בחלומות לעבר כל דגם יוקרתי.

אם כבר הגעתם למסקנה שרכב יוקרה יהיה חלק מהנוף באירוע שלכם, הרי זה שלא פשוטה תהיה הדרך לקבוע את סוגו. כאנשים שונים זה מזה, גם מבני זוגנו, נגיע עם דרישות שונות ושאיפות אחרות אותם יהיה הצורך לאחד. יש צורך לקבל ייעוץ טרם ביצוע ההזמנה, ממומחים אשר יודעים דבר או שניים על עולם השכרת רכבים לחתונות.

 

חברה וותיקה עדיפה

 

רכב לחתונה מוביל כל זוג אל היעד הנכסף, שהוא האירוע הגדול של חייהם. על הסוגים הראשונים ניתן ללמוד באתרי האינטרנט, כמו גם באתר של חברת זרטוב הסעות. צוות מקצועי אשר מטרתו להעניק את המידע הכולל, החל משיחת הטלפון הראשונה,  יעמוד לשירותכם לאורך כל הדרך. בנוסף לרכב פרטי, יוקרתי או פחות, נהוג לדאוג לפתרון תחבורה עבור האורחים שלכם.

תחילה יש להבין על איזו כמות נוסעים מדובר, ורק לאחר מכן לבחון את סגנונות הרכב הספציפיים. ניתן לשכור רכב עם נהג, בהתאם לכמות המשתתפים בה. מבין המגוון ניתן לבחור במיניבוס, אוטובוס, המוצעים עם מספר מושבים שונה. גם במקרה הזה ישנו צורך בייעוץ מקדים, שכן הפרשי מחירים בין הדגמים עלול להיות קריטי לכלל הזוגות.

אם רוצים לבחון את הפתרון הכולל באשר לנושא שכירת רכב, חשוב לזכור את יתרון השירות על פני העלות. לעיתים תדרשו לשלם מעט יותר, אך בתמורה תזכו לדמות מקצועית שתהיה שם בשבילכם כל העת.

facebook instagram youtube
צור קשר